S čím může energetické ošetření pomoci?

Energetické ošetření podle principů INEH – International Network for Energy Healing pomůže s jakoukoliv disharmonií či problémem, ať už se právě projevuje bolestí nebo nemocí ve fyzickém těle, vyčerpaností, emočními nebo psychickými problémy nebo třeba jen pocitem neukotvenosti či nepojmenovatelné nespokojenosti v životě.

Při sezení se zaměřujeme nejen na jeden konkrétní problém, ale také na celkovou harmonizaci a posílení Vašeho energetického systému. Do Vašeho těla nepřivádíme žádnou energii odnikud zvenčí, pouze odstraňujeme bloky ve vašem energetickém systému a podporujeme ve volném proudění energii Vašeho vyššího já.

Jak energetické ošetření probíhá?

Samotná energetická práce trvá přibližně půl až tři-čtvrtě hodiny, podle povahy problému a Vašeho celkového stavu. Tato část probíhá beze slov a bez dotyku, dostanete se do uvolněného meditačního stavu a jen necháte energii volně proudit svým tělem, zatímco pohodlně ležíte nebo sedíte.

Před a po energetickém ošetření společně probereme povahu problému a případně si řekneme další tipy, jak na tom můžete pracovat samostatně. Celkem tak sezení trvá v průměru hodinu až hodinu a půl.

Klienti často popisují hned po skončení sezení, že se cítí uvolněně, vyrovnaně, odpočatě a plní energie. Po energetickém ošetření trvá zhruba jeden den, než se energie v těle ustálí a vyrovná.

 Další tři až pět dnů poté dobíhá efekt ošetření i na dalších úrovních – emoční a mentální/psychické. V tu dobu můžete pozorovat změny ve svém prožívání a myšlení a často se také stává, že se vám objeví příčina problému – může se vám například zdát nějaký velmi živý sen, kde si trauma nebo zážitek znovu prožijete a zpracujete, vybaví se vám nějaká dávno zapomenutá vzpomínka, nebo vám přijde inspirace nebo nápad, jak dál postupovat ve svém životě nebo co a jak změnit.

Proto je dobré při dlouhodobé práci na nějakém větším tématu energetické ošetření opakovat po týdnu, případně při akutních situacích obden.

Pokud se chcete dozvědět víc, jak to celé funguje, čtěte zde.

stones-4218895_1920
zen-2907290_1920

Cena

Cena za jedno sezení je 750 kč.

Pro děti a zvířata 600 kč.

Kde?

Bezděkov 2, Švihov, 340 12

Po domluvě je možné energetické ošetření provést na dálku s konzultaci před a po přes telefon nebo videohovorem přes internet.

Objednat se můžete emailem:

lukasvelehradsky@gmail.com