V současné době nevedu žádné pravidelné otevřené lekce.

Individuální lekce:

​Po domluvě pro Vás mohu vést individuální lekce, v Bezděkově u Švihova nebo v okolí.

Může jít o jednotlivou lekci zaměřenou na určité téma/pozici/cvik dle Vaší potřeby, nebo se můžeme domluvit na sérii lekcí, kde budeme podle předem nastaveného plánu rozvíjet celou Vaši jógovou praxi krok za krokem ve Vašem vlastním tempu.

Výhoda individuálních lekcí je, kromě individuálního přístupu a plné pozornosti lektora pro sebe, také možnost věnovat se aspektům jógy, které se ve skupinových lekcích příliš často neobjevují, ať už jde o náročnější či méně obvyklé pozice nebo pokročilejší pránájámické techniky.

Také máte možnost si vybrat z následujících mini-kurzů:

Pozdrav slunci – Surja Namaskar

Projdeme si spolu Rišikéšský pozdrav slunci a Powerjógový pozdrav slunci A. Zjistíme, která varianta je pro Vás vhodnější a ukážeme si správné provedení jednotlivých pozic, různé stupně obtížnosti a jejich propojení do plynulé sekvence v rytmu dechu. 90 minut.

Základní sestava Rishikesh

Rádi byste cvičili jógu sami doma, ale nenapadá Vás, co cvičit jiného než pozdrav slunci? Projdeme si spolu Rišikéšskou sestavu, kombinaci cviků a pozic navrženou tak, aby lehce posílila a zároveň protáhla celé tělo. Sestavu společně upravíme a najdeme varianty pozic vhodné pro Vaše tělo s ohledem na Vaše dispozice. Celá sestava se dá stihnout za 15 minut a je tak ideální jako ranní probuzení. 90 minut.

Pozdrav slunci B + základy vinyasy

Projdeme si spolu Powerjógový pozdrav slunci B, správné provedení jednotlivých pozic a různé stupně obtížnosti. Ukážeme si varianty, jak přes vinyasu v rytmu dechu rozvíjet pozdrav slunci přes pozice bojovníků do úklonů, torzí a balancí. 60 minut.

Ceník:

Skupinové lekce dle ceníků jednotlivých studií.

Individuální lekce:

60 minut – 750,-

90 minut – 1100,-

Lekce pro 2:

60 minut 1000,-

90minut – 1350,-